a TI :)

forum klasy a TI z ZSP nr 1 w Kwdzynie


#1 2007-10-22 18:43:34

dzano

Łukasz J. numer 11

1779755
Skąd: Kwidzyń
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 96
Punktów :   

Zabawa

widzialem na pewnym forum:
gra polega na tym że pierwszy pisze marzenie  a następny niszczy mu to marzenie w śmieszny sposób i co sie okazało
np:chciałabym mieć latający dywan ktory polecialby ze mna gdzie tylko bym chciala....
odp:lecisz nad oceanem. niestety zabrałąś z sobą gromadę moli która zjada twój dywan a ty sobie plum na środku oceanu do zimnej i odziwo mokrej wody wpadasz, pare godzin w słonej wodzie niszczy twe włosy, cerę i paznokcie, poczym wyławai cię banda niewyrzytychsexulanie 60-letnich grubych murzynów
niekomentowac wypowiedzi pisac tylko marzenia i odpowiedzi komentarze moga byc na ososbnym temacie. Kazda odpowiedz musi miec swoje marzenie
moje marzenie
na poczatek cos łatwego
Chciałbym polecieć w kosmos Mam nadzieje na inwencje twórcza

Ostatnio edytowany przez dzano (2007-10-23 15:47:49)

Offline

 

#2 2007-10-23 10:09:35

werka

Weronika S. numer 27

5796343
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 251
Punktów :   

Re: Zabawa

no w sumie moze byc fajne jak wroce do domu to posiedzenad tym;p


sweeet

Offline

 

#3 2007-10-23 21:02:03

werka

Weronika S. numer 27

5796343
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 251
Punktów :   

Re: Zabawa

Twoje marzenie się spełnia...wylatujesz w kosmos. Lecz podczas lotu twoj statek zaczyna rdzewiec i rozpadać się po kawałku na dodatek braknie ci tlenu. Wydaje ci się że to juz koniec lecz po chwili z pomocą przybiega ci marsjanin(gej) z powietrzem zamieszczonym w swoich ustach. Ty nie chcac umrzec zgadzasz sie na wszystko. On wykorzystujac to zaczyna działać...wbrew pozorom zaczyna ci sie to podobac. Po wszystkim marsjanim wyjawia że ma AIDS i umierasz spokojnie tam gdzie wyladowales.


sweeet

Offline

 

#4 2007-10-23 21:02:46

werka

Weronika S. numer 27

5796343
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 251
Punktów :   

Re: Zabawa

no to może teraz coś takiego:
Jesteś na pustyni jesteś spragniony...


sweeet

Offline

 

#5 2007-10-24 16:53:57

dzano

Łukasz J. numer 11

1779755
Skąd: Kwidzyń
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 96
Punktów :   

Re: Zabawa

no ale musisz powiedziec swoje marzenie a nie propozycje historyjki jak ci chodzi o wycieczke na pustynie to tak ;D
Chodzisz po pustyni, siedzisz se spokojnie na wielbłądzie iaz tu nagle burza piaskowa przeżywasz tylko ty. Idziesz wzdłuż pustyni a słońce zdaje sie być coraz gorętrze a twoje gardło coraz suchrze dostajesz piekących oparzen słońca i wymiotów z braku wody, spotykają cie ratownicy ale wyglądasz jak jakieś zombbi(poparzone i obrzygane) oni szybko uciekaja a ty padasz ze zmęczenia i... (to było zbyt drastyczne aby kontynuować a cenzura nieprzewiduje aż takich rzeczy).
To teraz moje
Być najlepszym piłkarzem świata ;D

Offline

 

#6 2007-10-24 18:25:13

werka

Weronika S. numer 27

5796343
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 251
Punktów :   

Re: Zabawa

...Staje się...w gazetach jesteś na pierwszych stronach gazet...
Lecz twoja kariera nie trwa długo...podczas najważniejszego meczu w sezonie zostajesz pobity przez swojego rywala walczącego w przeciwnej druzynie nokaltuje ciebie tak ze nie jestes w stanie zagrac tego poważnego meczu. Procz tego puszcza na ciebie plotke ktora zawaza na twojej karierze. w koncu twoja kariera zamienia sie w pieklo postanawiasz wiec sam zrezygnowac i zostajesz sprzataczka na ulicach;:]


sweeet

Offline

 

#7 2007-11-06 11:20:50

Nirvana

Krzysztof P. numer 26

1885723
Skąd: Kwidzyn
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 9
Punktów :   

Re: Zabawa

teraz moim marzeniem jest leżeć w łóżku z pewną kobietą  xD Ale to nie facet, bo sprawdzałem przed wejściem... łóżko się nie rozpadnie jest nowe;D dom jest soludnie zbudowany postoi jeszcze ze 100 lat, a kobieta jest piękna i co najwazniejsze lubi to robić ze mną i tylko ze mną Rodziców nie bedzie przez kolejne 3 lata więc nikt nas nie najdzie;D a ogólnie broni nas grupa ochroniarska która otacza cały dom, a raczej bunkier którego nie rozwali nawet atom. W tym bunkrze mamy zapasy na 100 lat;D a jak na ziemi by wybuchła epidemia mamy szczepionki i innego typu lekarstwa;d aha najważniejsze... gumki też zabrałem;D  Co powiecie o moim marzeniu?? xD


Mam swoje wojsko i nie zawaham sie go użyć...

                                  ogame.pl

Offline

 

#8 2007-11-06 11:24:15

cuma

Mateusz K. numer 17

9919474
Call me!
Skąd: METROPOLIA
Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 204
Punktów :   

Re: Zabawa

ochroniarze uciekając przzed epidemią wpadają do waszej bazy i robią co tylko umieją
każdy z każdym pokolei
udało mi się znaleźć pracę o której zawsze marzyłem

Offline

 

#9 2007-11-06 15:53:44

MATI_fmf

Mateusz W. numer 28

Skąd: Kwidzyn
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 182
Punktów :   
WWW

Re: Zabawa

Pierwszy dzień w pracy. Przychodzisz elegancko ubrany w garnitur, czuć od Ciebie woń najdroższych perfum. Wchodząc do gabinetu szefowej zauważasz, że jacyś bandyci pojmali szefową i przykładają jej lufę do skroni. Nie wiedząc co robić, ruszasz szefowej na pomoc(zapominasz, że bandyci są uzbrojeni). Słychać strzał... giniesz, trafiony kulą w serce. Po minucie do budynku wbiega grupa antyterrorystyczna (czasem lepiej jest chwilę zaczekać ). Bandyci zostają obezwładnieni, szefowa żyje, a Twoja rodzina otrzymuje odszkodowanie w wysokości 1 000 000$.

Wynalazłem szczepionkę przeciwko AIDS.


In nomine patris, et filii, et spiritus sancti.

Offline

 

#10 2007-11-06 17:58:47

cuma

Mateusz K. numer 17

9919474
Call me!
Skąd: METROPOLIA
Zarejestrowany: 2007-10-30
Posty: 204
Punktów :   

Re: Zabawa

niestety ta szczepionka działa wtedy gdy jesteś zarażony, więc poszukujesz osoby która jest zarażona i "bierzesz" trochę jej krwi. nie przewidziałeś tylko że gdy Ty jesteś zajęty to ta osoba wykrada Ci tą szczepionkę i całą dawkę bierze do swoich żył...
umierasz po 6 miesiącach a osoba, która się do tego przyczyniła stała się miliarderem tylko dlatego że wyleczyła się z AIDS
wreszcie złamałem kod dostępu do akt FBI

Offline

 

#11 2007-11-06 19:11:00

MATI_fmf

Mateusz W. numer 28

Skąd: Kwidzyn
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 182
Punktów :   
WWW

Re: Zabawa

Poranek, godzina 10. Podnosisz się z łóżka po nieprzespanej nocy. Dopiero dociera do Ciebie co zrobiłeś. Nie wiesz co zrobić. Dzwonisz do najbliższego przyjaciela, by mu się zwierzyć. Nie odbiera... ubierasz się więc i idziesz do niego. Nagle zauważasz coś dziwnego- grupka ludzi, stojąca wokół czegoś. Coś się stało. Podbiegasz, a tam Twój przyjaciel leży w kałuży krwi. Nie żyje. Nagle dostrzegasz dziurę w głowie. To był precyzyjny strzał snajpera. -Oni już wiedzą -pomyślałeś. Wracasz spanikowany do domu, nie wiedząc co dalej robić. Słyszysz krzyki, kroki, stałeś się więźniem własnego umysłu. W akcie desperacji, odbierasz sobie życie.

Wygrałem w Totka 6mln zł.


In nomine patris, et filii, et spiritus sancti.

Offline

 

#12 2007-11-06 19:12:03

MATI_fmf

Mateusz W. numer 28

Skąd: Kwidzyn
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 182
Punktów :   
WWW

Re: Zabawa

Poranek, godzina 10. Podnosisz się z łóżka po nieprzespanej nocy. Dopiero dociera do Ciebie co zrobiłeś. Nie wiesz co zrobić. Dzwonisz do najbliższego przyjaciela, by mu się zwierzyć. Nie odbiera... ubierasz się więc i idziesz do niego. Nagle zauważasz coś dziwnego- grupka ludzi, stojąca wokół czegoś. Coś się stało. Podbiegasz, a tam Twój przyjaciel leży w kałuży krwi. Nie żyje. Nagle dostrzegasz dziurę w głowie. To był precyzyjny strzał snajpera. -Oni już wiedzą -pomyślałeś. Wracasz spanikowany do domu, nie wiedząc co dalej robić. Słyszysz krzyki, kroki, stałeś się więźniem własnego umysłu. W akcie desperacji, odbierasz sobie życie.

Wygrałem w Totka 6mln zł.


In nomine patris, et filii, et spiritus sancti.

Offline

 

#13 2007-11-06 19:13:11

MATI_fmf

Mateusz W. numer 28

Skąd: Kwidzyn
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 182
Punktów :   
WWW

Re: Zabawa

Sorry, że dwa razy - Net mi muli.


In nomine patris, et filii, et spiritus sancti.

Offline

 

#14 2007-11-06 19:33:36

Kowalinho

Mariusz K. numer 16

Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 131
Punktów :   

Re: Zabawa

Idziesz zadowolony odebrac kase a tu kupon wylatuje Ci z kieszeni i wpada do studzienki i po twojej wygranej

Zostaje trenerem klubu piłkarskiego


Visca el Barca !
Jedna wiara, jeden klub, RODŁO KWIDZYN, aż po grób
Czary Mary Twoja Stara to Twój Stary

Offline

 

#15 2007-11-06 19:55:36

dzano

Łukasz J. numer 11

1779755
Skąd: Kwidzyń
Zarejestrowany: 2007-10-03
Posty: 96
Punktów :   

Re: Zabawa

Zostajesz trenerem wszystko idze genialnie 5 liga 4 liga, 3 liga, 2 liga, 1 liga, puchar UEFA, Liga mistrzów, i okazuje się że wygrywasz dzięki korupcji łapówki brali piłkarze i zarząd bez twojej wiedzy ale sie zmówili i to ty wpadasz za kratki, twoja kariera mija kibice cie nienawidzą
Byc kierowca F1

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.uks27katowice.pun.pl www.justpro.pun.pl www.alwaysdrunk.pun.pl www.legendykhorinisrp.pun.pl www.tacbi.pun.pl